Aplikacja MPT Taxi w Google Play

Aplikacja MPT Taxi w App Store

iTaxi.pl sp. z o.o. oraz Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA) sp. z o.o. podpisały przedwstępną umowę sprzedaży aktywów jednej z najstarszych warszawskich korporacji taksówkarskich Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego sp. z o. o. (MPT), będących w strukturach MZA od stycznia br. To kolejny, po przejęciu krakowskiej Korporacji Barbakan i rozpoczętej w lipcu br. integracji z wrocławskim Wicar Taxi, krok w kierunku konsolidacji rynku taksówkowego pod ogólnopolską marką iTaxi.pl.


Zawarta umowa, będąca wynikiem wygranego przez iTaxi postępowania konkursowego przeprowadzonego przez MZA, oprócz przejęcia przez iTaxi.pl głównych aktywów MPT, uruchamia również proces cesji umów z taksówkarzami i wszystkimi kontrahentami współpracującymi dotychczas z MPT. Z końcem września br. planowane jest pełne włączenie aktywów MPT w systemy i strukturę iTaxi.


Warunki zawartej umowy przewidują utrzymanie dotychczasowych warunków współpracy z kierowcami MPT oraz możliwość ich rozszerzania w ramach aplikacji i systemów oferowanych przez iTaxi. Dzięki tej transakcji powstanie największa zrzeszająca licencjonowanych taksówkarzy sieć taxi w Warszawie. Zyskają także sami taksówkarze, którzy otrzymają możliwość obsługi ponad 4 000 klientów instytucjonalnych oraz dostęp do największej liczby miejsc postojowych zlokalizowanych przy głównych węzłach komunikacyjnych, centrach handlowych i biznesowych, szpitalach czy najważniejszych punktach Warszawy, gwarantując podróżującym szybkie i komfortowe korzystanie z usług taxi.


Procesem integracji marek MPT oraz iTaxi kontynuujemy na naszej platformie technologicznej konsolidację rynku warszawskiego, a w szerszej perspektywie - ogólnopolskiego. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju dążymy do uzyskania statusu wiodącego dostawcy usług związanych z podróżowaniem dla biznesu oraz klientów indywidualnych w skali nie tylko regionu, ale i całego kraju – komentuje Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.


Przejęcie aktywów MPT przez iTaxi prowadzi nie tylko do powstania floty o największej liczbie licencjonowanych kierowców taxi – to przede wszystkim udostępnienie klientom biznesowym i indywidualnym największej gamy funkcjonalnych możliwości związanych z przejazdami taksówkowymi.

Obecnie panująca sytuacja związana z epidemią zakażeń koronawirusem stwarza wszystkim wiele niedogodności. Przypominamy zatem, że jedną z usług, świadczonych przez naszą korporację, jest dostarczanie przesyłek na terenie Warszawy. Skorzystanie z usług taksówkarza to niezawodny sposób na dostarczenie m.in.: paczek, zakupionej żywności czy dokumentów.

Sprawnie dostarczymy Twoją przesyłkę pod wskazany adres. Potrzebujesz pilnie dostarczyć przesyłkę na terenie Warszawy? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy doręczeniem Twojej przesyłki.

Jak zamówić dostawę przesyłki na terenie Warszawy?

·         telefonicznie pod numerem 19191,

·         za pomocą bezpłatnej mobilnej aplikacji dostępnej odpowiednio w sklepach Google Play lub App Store – po określeniu trasy przejazdu należy określić cechy Taxi, zaznaczając przycisk Przesyłka i kliknąć przycisk Zamów Taxi. Nasz pracownik Centrali Radio Taxi skontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia szczegółów dostarczenia przesyłki. Opłaty są ustalane indywidualnie.

 

Ponadto nie masz czasu lub chęci, by zrobić zakupy artykułów spożywczych na terenie Warszawy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zakupy na telefon! Nasi kierowcy pomogą Ci w zrobieniu niezbędnych zakupów oraz dostarczą je prosto pod Twoje drzwi. Usługę zakupów do domu realizujemy bez względu na porę dnia czy dzielnicę. Wystarczy tylko, że zadzwonisz do nas pod numer 19191, podasz listę zakupów, a my dowieziemy artykuły spożywcze w wygodny i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

W każdym przypadku umożliwiamy bezgotówkowy sposób zapłaty, bezkontaktowo i bezpiecznie.

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Masz jakieś wątpliwości lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.

W ostatnim czasie z niepokojem obserwujemy znaczny wzrost przypadków zachorowań na koronawirusa (SARS-CoV-2), który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. W związku z panującą sytuacją oraz troską o wszystkich obywateli zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zaleceń wydanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

MPT Taxi Warszawa dokłada wszelkich starań, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkim kierowcom oraz podróżującym pasażerom. Mając to na uwadze, wprowadziliśmy odpowiednie środki zapobiegawcze.

Wszyscy kierowcy otrzymali:

·         zalecenia GIS dotyczące przestrzegania zasad higieny,

·         zakaz opuszczania pojazdu na miejscach postojowych,

·         zakaz bezpośredniego kontaktowania się z pozostałymi współpracownikami, a w przypadku zaistnienia konieczności opuszczenia pojazdu polecenie zachowania tzw. bezpiecznej odległości.

Ponadto:

·         zarekomendowano stosowanie płatności kartą lub aplikacją,

·         zalecono dezynfekcję wszystkich punktów stycznych z klientem, np. klamek i terminali płatniczych.

 

Sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, jest wyjątkowa, dlatego apelujemy o ograniczenie do minimum wychodzenia z domu, by zminimalizować ryzyko zakażenia. W tym czasie powinniśmy unikać dużych skupisk ludzi i przebywać w miejscach publicznych tylko w przypadku, gdy jest to konieczne. Jeżeli zajdzie potrzeba przemieszczenia się, najlepszym sposobem jest skorzystanie z taksówki.

Należy również zadbać o właściwą higienę osobistą. Wirus przenosi się drogą kropelkową, dlatego ważne jest częste mycie rąk oraz używanie środków antybakteryjnych.

Poniżej przypominamy zalecenia wydane przez Państwową Inspekcję Sanitarną, informujące o tym, jak zapobiegać zakażeniu przez nowego koronawirusa.

·         często myj ręce, używając mydła i wody,

·         kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos, najlepiej chusteczką jednorazową lub łokciem,

·         zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają,

·         jeśli wracasz z regionu, gdzie występuje koronawirus i masz objawy choroby lub miałeś kontakt z osobą zakażoną, powiadom telefonicznie o tym stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

 

Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych, dlatego apelujemy o racjonalne oraz odpowiedzialne zachowanie się.

 Z dużą przyjemnością zachęcamy Państwa do skorzystania z nowej oferty przejazdów taksówkami MPT PREMIUM.

 

Dążąc do zapewnienia jak najwyższego poziomu komfortu i luksusu, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję przejazdów taksówkami  MPT PREMIUM, która będzie trwała do końca maja 2020 r.

Flota MPT PREMIUM to wysokiej klasy, dyskretnie oznakowane samochody, zapewniające wygodny i komfortowy przejazd. Obsługa samochodów to specjalnie dobrani kierowcy o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, odznaczający się dużą kulturą osobistą i nienagannymi manierami. Są to osoby dyskretne, o bardzo dobrej prezencji, ze znajomością języka angielskiego.

Dzięki nowej ofercie, każdy pasażer może skorzystać z przejazdu MPT PREMIUM za niewielką dopłatą, przy zachowaniu cennika na przejazdy standardową taksówką.

OFERTA PROMOCYJNA – obowiązuje do dnia 31 maja 2020 r.  

Transfery na terenie Warszawy, z limitem
do15 km, bez czasu oczekiwania

100,00 zł

Transfery na terenie Warszawy i poza Warszawą, z limitem do 35 km,  bez czasu oczekiwania

150,00 zł

Kursy poza granice Warszawy obowiązują w I i II taryfie opłat taryfowych:

·         do 200 km w jedną stronę – stawka 2 zł/km*

·         powyżej 200 km w jedną stronę – stawka 1,75 zł/km*

*Stawki nie zawierają opłaty za postój. W przypadku postoju kierowca naliczy opłatę proporcjonalnie 40 zł/godz.

 

Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik MPT PREMIUM:

Cennik

TARYFA I

dni powszednie 6.00 do 22.00

3,00 zł/km

TARYFA II

w dni powszednie od 22.00 do 6.00, niedziele i święta

 w ciągu całej doby

4,50 zł/km

TARYFA III

przy wyjazdach poza granicę 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie od 6.00 do 22.00

 

6,00 zł/km

TARYFA IV

przy wyjazdach poza granice 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie od 22.00 do 6.00 oraz w niedziele i święta w ciągu całej doby

 

 

9,00 zł/km

Opłata początkowa za pierwszy km

8,00 zł

Opłata za godzinę postoju

40,00 zł

Opłata umowna za podstawienie samochodu (rezerwację)

50,00 zł*30,00 zł* - Promocja do 31.05.2020r.   

 Wynajęcie taxi PREMIUM na godziny **:

Transfery na terenie Warszawy, z limitem do 15 km***

120,00 zł

Transfery na terenie Warszawy i poza Warszawą, z limitem do  35 km***

150,00 zł

* Anulowanie lub zmiana godziny rezerwacji możliwe jest nie później niż na godzinę przed czasem realizacji danego zamówienia. W innym przypadku Zleceniodawca zostanie obciążony kosztem rezerwacji w wysokości 50 zł (pięćdziesięciu złotych).

**W przypadku rezerwacji auta na więcej niż 2 godziny kontrahent MPT zostaje obciążony cała kwotą za czas rezerwacji kierowcy nawet gdy tego czasu nie wykorzysta.

***Stawka godzinowa obowiązuje w 1 i 2 taryfie przy zleceniach z postojem dłuższym niż 15 minut, druga godzina naliczana jest po 10 minutach od jej rozpoczęcia lub po przekroczeniu limitu kilometrów.

Rezerwując samochód z wyprzedzeniem istnieje możliwość wyboru marki samochodu oraz kierowcy władającego językiem obcym.

 

Taxi MPT Warszawa to dobre miejsce dla osób otwartych, które lubią ludzi i jazdę samochodem. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy jako taksówkarz, sprawdź, jakie czekają Cię korzyści!

Stabilizacja
Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe jest najstarszą i najbardziej renomowaną korporacją taksówkarską w Polsce. Istniejemy od ponad 65 lat i w tym czasie zbudowaliśmy obszerną bazę klientów i zdobyliśmy zaufanie wielu pasażerów. Współpraca z nami wiąże się ze stabilnymi warunkami i ciągłością kolejnych zleceń, które są gwarancją pewnego zarobku.

Ciekawe zajęcie
Jako kierowca Taxi MPT masz możliwość poznawania nowych osób każdego dnia. Może zdarzyć się, że podczas kursu przeprowadzisz miłą rozmowę z pasażerem czy podniesiesz swoje kompetencje językowe. Kultura osobista z pewnością będzie mieć swoje odzwierciedlenie w ilości odbytych przejazdów. Podróż spędzona w przyjaznej atmosferze sprawi, że pasażerowie nabierają zaufania do danej firmy i chętnie korzystają z jej usług.

Praca w stabilnym i profesjonalnym zespole

Współpracując z nami poznasz także innych kierowców, z którymi będziesz mógł dzielić się doświadczeniami. Pozostaniesz również w stałym kontakcie z Centralą Radio-Taxi i innymi pracownikami MPT z pełnym poszanowaniem dla Ciebie oraz Twojej pracy.

 

Korzystne lokalizacje
Warszawa daje ogromne możliwości pod względem ilości przejazdów. Są jednak miejsca, w których znajduje się duża liczba pasażerów oczekujących na przejazd. Dlatego też Taxi MPT znajduje się w lokalizacjach, takich jak Lotnisko Chopina, Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni, szpitale, obsługujemy również popularne kluby, teatry, hotele i restauracje.

Atrakcyjna taryfa i brak ukrytych kosztów
Każdy, kto podejmuje z nami współpracę, może mieć pewność atrakcyjnej taryfy za przejazdy, bez konieczności realizowania dyżurów czy grafików. Ponadto nie pobieramy opłaty bazowej za przestoje spowodowane chorobą, awarią samochodu lub inną sytuacją losową. Możesz skorzystać z urlopu! Dla nowych kierowców przygotowaliśmy także promocję – 50% bazy (aktualna promocja trwa do dnia 30.04.2019 roku)
. Organizujemy dla kierowców atrakcyjne KONKURSY!!!

Cenne doświadczenie
Kiedy podejmujesz pracę z pewnością chcesz się rozwijać, dlatego u nas możesz liczyć na bezpłatne szkolenia wstępne i doskonalące. Podczas kolejnych kursów zdobywasz cenne doświadczenie związane z obsługą klienta na najwyższym poziomie. Te umiejętności z pewnością przydadzą Ci się w pracy, ale również w życiu prywatnym.

Elastyczność i swoboda
Współpracując z Taxi MPT możesz wybrać, w jakich godzinach chcesz pracować. Od Ciebie zależy, czy będziesz jeździć w dzień czy w nocy, czy preferujesz pracę w weekend. Plan pracy układasz według własnych potrzeb i możliwości. Jeśli lubisz się wyspać, możesz pracować popołudniami lub wieczorem. Dobierz zatem godziny pracy tak, jak Ci wygodnie. Jeżeli chcesz mieć dodatkowe zajęcie, a co za tym idzie dodatkowy ZYSK, możesz współpracować w niepełnym wymiarze godzin.

Wynajem samochodu

Nie masz samochodu? U nas już od 49.99 zł brutto/1dzień możesz wynająć samochód, którym będziesz świadczył usługi taksówkowe.

 

Jeżeli chciałbyś zostać licencjonowanym taksówkarzem oferujemy pomoc w zorganizowaniu całego procesu uzyskania uprawnień taksówkowych…

Pomożemy Ci przejść całą procedurę związaną z uzyskaniem uprawnień m.in. w zakresie ukończenia szkolenia oraz zdania z wynikiem pozytywnym egzaminu z zakresu transportu drogowego taksówką osobową na terenie m.st. Warszawy.  

U nas możesz zostać profesjonalnym TAKSÓWKARZEM!!!

Brzmi zachęcająco? Chcesz wiedzieć więcej?


Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Kierowców tel. (22) 572 81 40, 42 w godz. 7:00-15:00.

 

Nam możesz zaufać!